Yazılım Çözümleri

İşletmeler Arası (B2B)

Her işletmenin kurumsal alt yapısına ve ihtiyaçlarına uygun olarak hazırladığımız B2B sistemleri sayesinde zamandan ve mekandan bağımsız olarak internet üzerinden müşterilerinize ya da bayilerinize ulaşabilirsiniz. B2B ile pazarlama ve satış işlemlerinizin yönetimini ve raporlarını kolayca takip edebilirsiniz.

Müşteri İlişkileri (CRM)

Yıldırım Bilişim CRM alt yapısı ile müşterilerinizin beklenti ve isteklerini analiz ederek bu doğrultuda çözümler üretmek için gerekli verilerin toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Yönetilebilir İçerik (CMS)

Yıldırım Bilişim'in özel yazılımı olan “Akıllı Panel” ile bir geliştiricinin desteğinden bağımsız olarak içeriklerinizi oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Bu sayede hem zamandan hem de geliştirici maliyetinden kurtulabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen sosyal medya kişisel kullanımın ardından ticari pazarda da kendisine önemli bir yer edinmiştir. Yıldırım Bilişim'de bu kapsamda özel ekibiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmaların sosyal medyaya olan yüksek eğilimi ile birlikte ortaya çıkan rekabet ortamında belirlenecek stratejiler büyük önem taşımaktadır. 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Bir web sitesinin popülaritesini içerik ve uygun yazım kriterleri belirler. Arama motorları bu içerikler ve kriterler aracılığıyla web sitelerinin popülaritesini değerlendirir. Bu değerlendirmenin ardından web sitesinin yerleşim aralığı belirlenir.

Seo web sitelerini belirlenen anahtar kelime aralıklarında üst sıralarda yer almasını sağlayan kriter düzenlemesine verilen isimdir.